Cíle Organizace Akatsuki

27. ledna 2009 v 13:54 | thomas |  Akatsuki
Hlavní cíl: I když někteří členové Akatsuki mají své vlastní cíle tak všichni v Akatuski jsou jednotní a jejich cílem je získat nadvládu nad světem ninjů. Vůdce Akatsuki Pein vytvořil tří-procesový krok k dosažení tohoto cíle. Za prvé musí Akatsuki získat velké množství peněz na podporu své organizace. Za druhé je nutno zřídit žoldnéřské jednotky, které budou věrné a loajální pouze Akatsuki. Peníze použijou jako kapitál pro založení námezdní organizace ninjů. Nijové pak budou přijímat mise za malé peníze a později bude Akatsuki dodávat počet ninjů na splnění misí. Vzhledem k tomu že nebudou žádné války tak si velké ninja vesnice nebudou moci brát malé peníze za mise a budou si muset pronajímat Akatsuki. Potom Akatsuki použijí Ocasaté démony s kterými budou moci začínat nebo ukončovat války a pak si každá vesnice uvědomí že jsou na Akatsuki závislí. Bez jakýcholi klientů budou pak vesnice na spadnutí, kvůli nedostatku finančních prostředků. A za třetí díky tomu že na nich budou ostatní vesnice závislé mohou totálně vládnout světu. Navzdory závažnosti tohoto plánu nejsou všichni členové Akatsuki hned s plánem seznámeni. Například je to tak u Hidana, který byl v organizaci úplně nový.
Ocastí démoni mají nesmírnou sílu a každý člen Akatsuki ma za úkol chytit jednoho z nich živého at už je jako démon nebo je zapečetěn v člověku. Akatsuki dosud získala sedm z devítí démonu.
Vše je ale zřejmně lež, protože tři nejvýznamnější členové Akatsuki mají každý svoje plány, ale pouze jeden z nich chce ovládnout svět.

Madarův cíl: Madara Uchiha z Akatsuki má jiný cíl než vládu nad světem. Madara chce použít Ocasaté démony aby pomocí nich navrátil skutečnou sílu Sharinganu. Cíl tohoto bodu není příliš znám, ale Madara má zájem zničit Listovou vesnici.

Peinův cíl: Pein později prozradí své cíle s Ocasatými démony v jeho plánech. Démony by použil k vytvoření techniky pomocé které by mohl zničit libovolně jakoukoli vesnici v jediném okamžiku. Takže pokud by šla nějáká země do války tak by použil tuto techniku a tím by vyděsil ostatní země a použil by techniku znova aby už žádná země nezačínala válku, což by v jistém smyslu znamenalo světový mír. Tímto se výrazně liší plány Madary a Peina, kterého si Pein s Konan nejsou vědomi.

Itachiho cíl: Itachiho cíl byl aby působil jako špión pro Listovou vesnici a mohl je tak upozornit v případě nebezpečí. Po jeho smrti když ho zabil jeho bratr Sasuke Uchiha se neví kdo bude nyní nový špión pro Listovou vesnici.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama